Bonapeti.rs»Forum»Strana Kuhinja»Koliko često pripremate novu hranu?

Koliko često pripremate novu hranu?

  • 08.02.17 11:48#1LyubomirLyubomirДжедайRegistracija: 07.02.17Grad: -Odgovori: -Koliko često pripremate novu hranu?Interesantno je probati novu hranu, tako dobijamo šansu da otkrijemo nove strvari za jelo? Volite li da pripremate novu hranu? Da priznam kad vidim nešto interesantno hoću da ga probam kakvog je ukusa Ponekad ispadne dobro, ponekad ne ali uvek tražim nešto novo, kako je kod vas?
    OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 10.07.17 12:06#2Потребител#194544Потребител#194544НовакRegistracija: 09.07.17Grad: -Odgovori: 2od: Koliko često pripremate novu hranu?amoris :Interesantno je probati novu hranu, tako dobijamo šansu da otkrijemo nove strvari za jelo? Volite li da pripremate novu hranu? Da priznam kad vidim nešto interesantno hoću da ga probam kakvog je ukusa Ponekad ispadne dobro, ponekad ne ali uvek tražim nešto novo, kako je kod vas?

    Nista zanimljivije od pripremanja neke nove hrane,isprobavanja novog ukusa,bas danas sam spremala nesto iz arapske kuhinje i bilo je odlicnoooo
    OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 30.10.17 04:06#3makimakichanmakimakichanНовакRegistracija: 30.10.17Grad: -Odgovori: 3od: Koliko često pripremate novu hranu?Ja volim da isprobavam azijsku kuhinju, jedini problem je što je mnogo teško i skupo nabaviti prave sastojke dok je način pripreme obroka generalno jako jednostavan. Pravila sam često "kinesku", i jednom sam probala da napravim sushi rolnice ali nikako nisam mogla da ubodem tačno onu elastičnost i lepljivost pirinča koja je potrebna za oblikovanje. OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 21.02.21 10:18#4IvanaIvanaЧиракRegistracija: 19.12.20Grad: -Odgovori: 2od: Koliko često pripremate novu hranu?uf, ja nisam sklona eksperimentisanju, više volim proverene stvari. Osim naše, tu je italijanska kuhinja koju obožavam i da spremam i da jedem OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 16.01.22 12:27#5VanjicaVanjicaЧиракRegistracija: 04.06.19Grad: -Odgovori: 10od: Koliko često pripremate novu hranu?Takođe volim da isprobavam nečije recepteOdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 23.02.22 09:40#6Boki LazicBoki LazicГотвачRegistracija: 23.01.21Grad: -Odgovori: 8od: Koliko često pripremate novu hranu?Obožavam da pravim novu hranu i isprobavam nove ukuse. Svi prijatelji znaju da sa putovanja trebaju da mi donesu neke nove začine i sastojke koje su karakteristični za države koje obilaze. OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 18.04.22 09:51#7Korisnik#308162Korisnik#308162ГотвачRegistracija: 29.11.21Grad: -Odgovori: 23od: Koliko često pripremate novu hranu?Volim ponekad da probam i nesto novo, ali uglavnom se držim proverenih recepataOdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 08.08.22 11:19#8AnitaAnitaПомощник ГотвачRegistracija: 07.08.22Grad: -Odgovori: 4od: Koliko često pripremate novu hranu?amoris :Interesantno je probati novu hranu, tako dobijamo šansu da otkrijemo nove strvari za jelo? Volite li da pripremate novu hranu? Da priznam kad vidim nešto interesantno hoću da ga probam kakvog je ukusa Ponekad ispadne dobro, ponekad ne ali uvek tražim nešto novo, kako je kod vas?

    Volim da pripremam novu hranu,pratim recepte,dosta njih mi privuče pažnju,takodje neke i menjam prema svojim mogućnostima i namornicama koje su mi dostupne.
    OdgovorOdgovori sa navedenom temom
Facebook
Omiljeno
Twitter
Pinterest