Bonapeti.rs»Forum»Forum»Pripremate li ili kupujete gotovu zimnicu?

Pripremate li ili kupujete gotovu zimnicu?

  • 19.09.19 06:32#1VecaVecaМастър ШефRegistracija: 21.05.19Grad: -Odgovori: 8Pripremate li ili kupujete gotovu zimnicu?Da li ste od onih koji vole da spreme pravi domaći ajvar ili radije odlazite u prodavnicu po njih?Naravno,ne samo ajvar već i sve ostalo-kisele krastavčiće,turšiju,kiseli kupus...
    OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 26.04.22 02:16#2Marina ManojlovićMarina ManojlovićНовакRegistracija: 07.04.22Grad: -Odgovori: 3od: Pripremate li ili kupujete gotovu zimnicu?Sve domaće, od kiselih krastavaca do kiselog kupusa, preko ajvara, paprika,mešanih salata, pekmezom, kompoti.... Sve volimo domaće i nije mi teško da pravim... Uglavnom sve to radim u društvu mame, od nje sam i naučila sve i volim da radimo zajedno.OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 27.04.22 09:18#3Korisnik#308162Korisnik#308162ГотвачRegistracija: 29.11.21Grad: -Odgovori: 23od: Pripremate li ili kupujete gotovu zimnicu?Nesto napravim, nesto kupim.OdgovorOdgovori sa navedenom temom
  • 17.07.23 12:41#4NecaPerecaNecaPerecaНовакRegistracija: 17.07.23Grad: -Odgovori: 2od: Pripremate li ili kupujete gotovu zimnicu?Postoje stvari koje ne treba praviti ''na veliko'' zato što se ne jedu toliko... tako da i ja nešto kupim, a ono što znam da će moji jesti pravim. Ne bih da bacam.OdgovorOdgovori sa navedenom temom
Facebook
Omiljeno
Twitter
Pinterest